e havuz market

ADRES
Gündoğan Farilya mah İnönü Cd. 3/6
TELEFON
5323084811
FAKS
2523852236
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

e-Havuz Market Hakkımızda

Havuz Malzemeleri Satış Mağazası E-Havuzmarket.com

Gerek kişisel alanlarımızda şahsi olarak ya da ailemizle birlikte kullandığımız havuzlar, gerekse de ortak kullanıma açık olan havuzlarda bakım ve temizlik büyük önem taşır. Çünkü doğrudan içine girdiğimiz yapılar oldukları için, sağlık açısından risk teşkil edebilecek durumlar ortaya çıkabilir. Tüm bu bakım vetemizlik işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi ve havuz keyfinin aralıksız devam edebilmesi için, bakım ve temizlik sırasında kullanılması gereken bir takım malzemeler edinilmesi gerekir.

havuzmarketslogan

 

Türkiye’de bu malzemelerin temin edilebileceği mekanlar, genelde yalnızca havuz ekipmanları satan işletmeler değil, yalnızca içerisinde havuz bölümü bulunan ve başka alanlara yoğunlaşmış olan işletmelerdir. Dolayısıyla havuz malzemeleri ile ilgili olarak aradığınız her şeyi bulmanız mümkün olmaz. İşte bugün havuza dair her şeyi bulabileceğiniz, a’dan z’ye tüm ürünleri kapsayan 400 m2 deposu ve 300 m2 showroomu ile e-havuz market var. Siz de artık aradığınız her şeyi elinizle koymuş gibi e-havuz market aracılığıyla bulabileceksiniz.

E-Havuz Market Kimdir? Ne Yapar?

1995 yılında Deva Havuz ismiyle, Bodrum merkezli bodrum havuz malzemeleri olarak kurulmuş olan e-havuz market, 2014 yılında tüm Türkiye’yi havuz malzemeleri ile buluşturmak adına e-ticaret sitesini açmış ve Türkiye’nin her noktasına hizmet götürmeye başlamıştır. 2015 yılında Bodrum’da havuz malzemeleri ikinci mağazasını açmış olan e-havuz market Bodrum, havuz mekanik taahhüt ve havuz bakımı konularında hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Havuz Ürün yelpazesini sürekli olarak genişleten ve hizmet kalitesini her geçen gün bir adım öteye taşıyan firmamız, havuz yapımı ve havuz bakımı için gerekli olan tüm havuz malzemelerinin satışını gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, havuzunuz için ihtiyacınız olan tüm  ürnleri sitemizden sipariş verebilir uygun fiyat avantajları ile ürünlere kısa sürede sahip olabilirsiniz.

E-Havuz Market’den satın Alabileceğiniz Havuz Ekipmanları

Sitemiz üzerinde havuz aydınlatma, havuz kimyasalları, tuzlu havuz sistemleri, havuz robotları, havuz ekipmanları ve havuz pompaları kategorilerinde bulabileceğiniz binden fazla ürün bulunmaktadır. Bu kategoriler altında bulabileceğiniz ürünlerin listelemesini şu şekilde yapabiliriz:

Havuz Aydınlatma : Led havuz ampulleri, led havuz lambaları, havuz trafoları, halojen havuz lambaları, süs havuzu aydınlatma, bahçe aydınlatma, sıva üstü havuz lambaları, krom led havuz lambaları, havuz aydınlatma panoları, havuz lambası

Havuz Kimyasalları : Havuz kimyasalları, yüzme havuzlarının temizlik ve hijyenini sağlamak için kullanılan çeşitli kimyasalları ifade eder. Bu kimyasallar, suyun zararlı bakteri, alg ve diğer kirletici maddelerden arınmış olmasını sağlamada çok önemli bir rol oynar. Ayrıca suyun pH seviyelerini dengelemeye yardımcı olarak cilt tahrişini ve havuz ekipmanlarının hasar görmesini önlerler.

En yaygın havuz kimyasalları arasında klor, brom, PH dengeleyiciler, alg öldürücüler ve arıtıcılar bulunur. Aşırı veya yetersiz kullanım, cilt tahrişi veya zararlı bakteri salgınları gibi sağlık tehlikelerine neden olabileceğinden, bu kimyasalların dikkatli kullanımı ve düzenli olarak izlenmesi gereklidir. Bu nedenle, bu kimyasalları kullanan profesyonellerin, sağlıklı bir yüzme ortamının etkili bir şekilde sürdürülmesi için bileşimleri ve özellikleri hakkında yeterli bilgiye sahip olmaları önemlidir.

Havuz kimyasalları seti, %90 havuz kloru, havuz suyu parlatıcısı, sıvı klor dezenfektan, pH yükseltici, havuz pH düşürücü toz, kostik, wtr havuz kimyasalları, 200 gr multi tablet klor, kalsiyum hipoklorit, %90 tablet havuz kloru, %56 havuz kloru, çöktürücü, havuz yosun önleyici, iyon bağlayıcı, sıvı pH düşürücü, gemaş havuz kimyasalları, selenoid havuz kimyasalları, alkalinite düşürücü, süper pool havuz kimyasalları.

Havuz Temizleme Robotu :Yüzme havuzunuzu her seferinde manuel olarak temizleme zahmetinden kaçınmak istediniz mi? Cevabınız evet ise, Havuz temizleme robotları hayatınızı kolaylaştıracak bir üründür.

Bu robotlar, yüzme havuzunuzu herhangi bir insan müdahalesi olmadan temizlemek ve bakımını yapmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kendinden tahrik teknolojisi üzerinde çalışıyorlar ve suda kendi başlarına ilerliyorlar. En küçük kir parçacıklarının bile havuzunuzun zemininden ve duvarlarından çıkarılmasını sağlayan güçlü emiş pompaları ile donatılmıştır. Uzaktan kumanda erişimi, programlanabilir ayarlar ve engelleri algılayan akıllı sensörler gibi gelişmiş özelliklerle bu makineler, bugün havuzlarımızı temizleme yöntemimizde devrim yarattı. Bu yüzden hiç çaba harcamadan pırıl pırıl temiz bir havuzun keyfini çıkarmak istiyorsanız Havuz temizleme robotları sizin için mükemmel bir seçim olabilir! havuz temiliginde ve bakımında yaygın servis agına sahip ve ürünlerin kaliteli olmasında dolayı dolphin havuz robotu fiyatları‘nın uygun olması ve bümyesinde birçok havuz robotu modeli olması  ile türkiyede en çok satılan havuz robotu markasıdır.

Tuzlu Havuz Sistemleri : Özel havuz Bs pool tuz klor jeneratörleri, Bs pool klor üretim hücreleri, gemaş tuz klor jeneratörü, olimpik havuz tuz klor jeneratörleri, gemaş puritron yedek elektrod, zodiac tuz klor jeneratörü.

Havuz Ekipmanları : Havuz vana boru fittings, havuz besi nozulları, ayak havuzu, havuz pompa sehpa, havuz güvenlik, havuz yapım seti, abs skimmer, yüzme öğreniyorum, havuz dip emiş süzgeçleri, dalgıç pompa, havuz makine dairesi kapağı, olimpik havuz malzemeleri, havuz termometreleri.

Havuz Pompaları : Gemaş havuz pompa, astral havuz pompa, tüm havuz pompa, ithal havuz pompaları, atlas pool havuz pompaları.

Jakuzi ve Sauna Malzemeleri : Şişme ve portatif jakuzileri, sauna dekorasyon ve mekanik ekipmanları, karşı akıntı sistemleri.

Havuz kimyasalları seti : Bu seti düzenli olarak kullanmak, istenmeyen cilt tahrişlerini ve kirli havuz suyunun neden olduğu hastalıkları önlemeye yardımcı olacaktır. Genel olarak, havuzunuzu kendiniz, aile üyeleriniz veya misafirlerinizin eğlenmesi için temiz ve güvenli tutmak istiyorsanız, bir Havuz kimyasalları setine yatırım yapmak çok önemlidir. Havuzunuzun bakımında kullanmanız gereken ürünler sizler için set olarak hazırlanmıştır. Uygun havuz kimyasal fiyatları ile tarafınıza sevk edilmektedir.

Sayılan bu ürün gruplarının tamamını e-havuz market üzerinde bulabilir ve tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünler hızlı ve güvenli bir kargo hizmeti ile adresinize kadar ulaştırılır. Şimdi belli başlı, en çok ihtiyaç duyulan ürün gruplarını ve ürünleri incelemeye başlayabiliriz.

Havuz Kimyasalları

havuz-kimyasallari

Her ne kadar herhangi bir şeyin içinde kimyasal bir maddenin olması olumsuz bir etki yaratsa da, bu durum havuz kimyasalları için farklıdır. Çünkü havuz kimyasalları, havuzun hem temizlenmesini, hem de temiz kalmasını sağlayan önemli dezenfetan kimyasallarıdır. Yani sağlık açısından bir risk teşkil etmediği gibi, aynı zamanda sağlığınızı korumak adına önlemler almak için kullanılırlar. Bir dezenfektan görevi gören bu kimyasallar, suda bulunan mikropları etkisiz hale getirerek, insan sağlığı açısından oluşabilecek riskleri ortadan kaldırır.

Örneğin ortak kullanıma açık olan bir havuzda yüzdüğünüzü düşünün. Gerek dış faktörlere gerekse de havuzda yüzen başka insanlara bağlı olarak suda pek çok bakteri ve mikrop birikebilir. İşte söz konusu havuz kimyasalları bu bakteri ve mikropları etkisiz hale getirdiği gibi, su içerisindeki bakteri ve mikrop oluşumunu da engeller. Böylelikle havuzlar, içinde yüzen insanların sayısına ve dış faktörlere bakılmaksızın sağlıklı bir hale gelirler.

Dolphin Havuz Robotu

dolphin-havuz-robotlari

Söz konusu alan havuz temizliği olduğunda, Dolphin dünyanın önde gelen markalarından biridir. Bugün özellikle büyük havuzların temizliği, herhangi bir makine olmadığı zamanlarda hem zor, hem de uzun süreli bir iş olduğundan, hemen hemen tüm dünyada havuz temizliği için söz konusu robotlar kullanılır. E-havuz market üzerinden satın alabileceğiniz bu Dolphin havuz robotu size ve havuzunuza büyük katkı sağlar.

Dolphin havuz robotu her şeyden önce zamandan büyük miktarda tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda robotsuz bir temizleme işlemine göre, üst düzey bir temizleme performansı gösterir. Aynı zamanda havuz temizliği sırasında kullanılacak olan enerjiden tasarruf edilirken, bir yandan da diğer havuz temizleme ve filtre ekipmanlarının ömrünü uzatır. Yüksek emiş gücü ve filtre mekanizması ile, gözle görülemeyecek olan mikro parçacıkları bile sudan ayırır. Ayrıca bu ürünün Türkiye’de servis ve yedek parça imkanı bulunduğundan, olası bir arıza durumunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Dolayısıyla Dolphin havuz robotunun, hem özel havuzlarda hem de büyük havuzlarda kullanılabilecek olan en iyi havuz robotlarından biri olduğu rahatlıkla söylenebilir. E-Havuz market dolphin havuz robotlarının yetkili servsidir. En Çok tercih edilen dolphin havuz robotları modelleri;

e havuz market e havuz market e havuz market e havuz market e havuz market e havuz market
e havuz market
e havuz market
e havuz market
e havuz market
e havuz market
e havuz market

Henüz video eklenmemiş.

37.11727904582402,27.3435115814209

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ