E-Havuz Market

ADRES
Gündoğan Mahallesi, Farilya mah inönü cad 3/6 Bodrum/Muğla
TELEFON
08508884048
FAKS
02523870253
WEBSİTE
www.e-havuzmarket.com
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hakkımızda;

1994 senesinde havuz mekanik sektörü içerisinde başlayan ticari faaliyetlerimize 2000’de kurduğumuz markamızla devam ettik. Müşteri memnuniyetine odaklı çalışma prensibimiz kısa sürede geniş müşteri kitlesine ulaşmamızı sağladı. Hızlı bir şekilde büyüme trendi yakalayan firmamız, daha fazla kişiye ulaşmak amacıyla havuz ekipmanları satışını gerçekleştirdiğimiz ehavuzmarket.com sitesini hayata geçirdik.

Havuza dair ne varsa, e-havuzmarket.com’da

Havuz ekipmanları kapsamında a’dan z’ye tüm ürünleri bulabileceğimiz marketimizde, aydınlatma sistemleri, kimyasallar, pompa ürünleri, havuz robotları , led havuz ampulleri ,havuz kimyasalları ,ve,filtrelerden oluşan zengin havuz ekipmanları seçenekleri yer almaktadır. Kaliteli ürün yelpazesinin, yanı sıra astral havuz ekipmanları,gemaş havuz ekipmanlar,atlas pool havuz ekipmanları,selenoid havuz kimyasalları,gemaş havuz kimyasalları,yetkili bayisi ve dolphin havuz robotları yetkili servisidir ehavuz market en uygun fiyattan sunarak müşterilerimize avantaj sağlamayı ilke edinen şirketimiz, yüksek kalite uygun fiyat politikası kapsamında ürünlerini ücretlendirmektedir.

Kampanyalar politikası

Müşterilerilerimize kampanya ve fırsatlar sunarak, bütçe dostu online alışveriş keyfi yaşamalarını sağlayan şirketimiz, maksimum fayda ve memnuniyeti gözetici hizmet anlayışıyla en iyi havuz ekipmanları tedarikçiniz olmayı hedefliyor.

Misyon ve vizyon ilkelerimiz

Şirketimiz, online alışveriş deneyimi arttırmak amacıyla hızlı hizmet vermeyi misyon değeri olarak benimsemiştir. Havuz ekipmanları kapsamında sunulan ürünlerin birinci sınıf kalite standartlarına uyumluluğunu sağlayarak, müşterilerine her zaman en iyisini ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Firma vizyon değerlerimiz, her daha fazla kişiye ulaşmak ve hizmet kalitemizi daha fazla kişiye ulaştırarak, büyümektir.

Güvenli alışverişin adresi

Ehavuzmarket.com, müşterilerine güvenli online alışveriş deneyimi sunmak adına en iyi e-ticaret altyapısına sahiptir. Bu kapsamda, kredi veya banka kartıyla vereceğiniz siparişlerde SSL teknolojisiyle şifrelenmektedir. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde veritabanında kayıt altında tutulmayarak, finansal güvenliğiniz sağlanmaktadır.

 

 

E-Havuz Market
E-Havuz Market

Henüz video eklenmemiş.

37.11722263498524,27.34345005825162
  1. MURAT GÜRSES dedi ki:

    Havuz malzemeleri toptan fiyatına parkende satış mağazası https://www.e-havuzmarket.com

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ